Dünyanın en yakışıklı 100 ismi: Türkiye’den 5 ünlü var… Listeye 9. sıradan giren Türk kim


10 yılı aşkın bir süredir, ‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği’ listesini oluşturan TC Candler, 2023 için listesinde ‘Dünyanın en yakışıklı 100 erkeği’ arasında, Türkiye’den de 5 isim yer aldı.

50’yi aşkın ülke ve 100’ü aşkın ünlü isim arasından, oylamaya katılan kişiler ‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği’ni seçti. Listede Idris Elba, Jacob Elordi, Messi, Henry Cavill gibi ünlü isimler de yer aldı.

Dünyanın en yakışıklı erkeği, 100 ismin arasından oyları toplayarak seçilen Timothee Chalamet oldu.

2023’ün en yakışıklı erkekleri arasında David Beckham 68. sırada yer alırken, Euphoria dizisinin sevilen yıldızı Jacob Elordi 97. sırada yer bulabildi. Chris Evans 61. sırada, Tom Holland 57. sırada, Jungkook 16. sırada, Henry Cavill 2. sırada yer aldı.

Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, ‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği’ listesine 9. sıradan yerleşti.

Barış Murat Yağcı, listede adını 29. sıraya yazdırdı.

Yurt dışında hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman, Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği arasından 37. seçildi.

Oyuncu Şükrü Özyıldız, listeye adını 74. sıradan yazdırdı.

Şahane Hayatım’ın yıldızı Onur Tuna, listede 80. sırada yer aldı.

Mert Ramazan Demir, ‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği’ listesine adını 83. sıraya yazdırdı.

TC CANDLER HAKKINDA

Amerika merkezli ünlü internet sitesi TC Candler, 1990 yılından bugüne her yıl dünyanın en yakışıklı ve en güzel yüzlerini sıralıyor.

Bağımsız eleştirmenlerin hazırladığı TC Candler listesinde, halk tarafından sunulan milyonlarca öneri dinleniyor ve araştırma yapılıyor.

Dünya çapındaki güzellik idealinin bir listesi hazırlanıyor. Estetik mükemmellik ise kriterlerden sadece biri. Zarafet, özgünlük, cüret, tutku, sınıf, duruş, neşe, vaat, umut gibi detaylar da dikkate alınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir